top of page
Adam Gülen

BİRE BİR KİŞİYE ÖZEL KOÇLUK

Hedeflerinize daha hızlı ulaşın

CoachMeUpp koçunun uzman rehberliğiyle kişisel ve profesyonel gelişiminizi hızlandırın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

CoachMeUpp ile kendinizi başarıya hazırlayın.

Kişisel ve profesyonel gelişiminiz için ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde. Size özel hazırlanmış CoachMeUpp koçluk deneyimi ve geniş içerik kitaplığımıza erişim sayesinde, artık hayatın zorluklarını kendi başınıza aşmanıza gerek yok. Kariyerinize odaklanın, kişisel ilişkilerinizi geliştirin, dayanıklılık oluşturun, iletişim becerilerinizi geliştirin, zihninize özen gösterin ve daha fazlasını yapın. Hangi konu olursa olsun, doğru rotayı belirlemenize yardımcı olacak kişisel bir Koçla eşleştirileceksiniz.


Sapsamlı bir öğrenme kütüphanesi ve parmaklarınızın ucundaki en geniş sertifikalı Koçlar ağıyla, ömür boyu sürecek olumlu değişiklikler yapacaksınız.

 • Koçluğun terapiden farkı nedir?
  Terapi (aynı zamanda psikoterapi, danışmanlık veya “konuşma terapisi” olarak da bilinir) bazı yönlerden koçluğa benzer. Her ikisi de büyüme ve keşif için temel araçlar olarak kanıta dayalı teknikleri ve kasıtlı diyaloğu kullanır, ancak bu hizmetler arasında da önemli farklar vardır: Koçluk öncelikle şimdiye ve geleceğe odaklanırken terapi geçmişe, şimdiye ve geleceğe odaklanır. Koçluk kişisel gelişime ve profesyonel gelişime odaklanırken terapi, kaygı, depresyon veya travma gibi daha derin sorunlarla başa çıkmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
 • Koçlarınız kimlerdir?
  CoachMeUpp, olumlu davranış değişikliği konusunda birçok lisanslı ve sertifikalı Koç ağına sahiptir. Koçlarımız daha iyi alışkanlıklar edinmekten kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmaya kadar her konuda size destek olabilir. CoachMeUpp, üyelerimize en yüksek kalitede deneyimi sağlamak için dikkatli bir inceleme süreci yoluyla koç adaylarının yalnızca %6'ini platformumuza kabul etmektedir.
 • Koçluk seansları nasıldır?
  İlk 45 dakikalık video koçluk seansınızda (telefon veya bilgisayar aracılığıyla), siz ve Koçunuz birbirinizi tanıyacak ve koçluğun ne olduğunu ve hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedeceksiniz. Sonraki seanslarınızda (sıklığı planınıza bağlı olacaktır), Koçunuz tarafsız bir ortak olacak ve büyüme ve başarıya giden yolda size rehberlik edecek soruları yanıtlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Fiyatlandırma nasıldır?
  CoachMeUpp'da, 1:1 koçluk oturumları, isteğe bağlı içerik kitaplığı, hedef belirleme özellikleri ve daha fazlasını içeren aylık abonelikler sunuyoruz. Koçunuzla ne sıklıkta buluşmak istediğinize bağlı olarak çeşitli fiyatlandırma seçeneklerimiz var.

Sıkça Sorulan Sorular

Önde gelen iş koçlarına erişin

Sektör liderleri de dahil olmak üzere birçok yetkin koçtan oluşan bir ağdan yararlanın. Hepsi, en az 6 yıllık mesleki uzmanlığa sahip, dünyanın önde gelen koçluk dernekleri tarafından onaylanmıştır.

ICF Logo Color
EMCC Logo
AC Logo Color
ECA Logo Color
EASC Logo Color

İşinizi dönüştürün. Hayatınızı dönüştürün.
Dönüştürücü koçluğun gücünü keşfedin. CoachMeUpp'ı kullanmaya başlamak için e-posta adresinizi aşağıya girin.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page